Kontakt

KANCELARIA ADWOKACKA
ADWOKAT PIOTR WOREK

Telefon: 503 447 955
e-mail: kancelaria@adwokatpiotrworek.pl
ul. Piotrkowska 270 lok. 403 (IV piętro)
90 - 361 Łódź
InformacjeKANCELARIA CZYNNA:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
WYNAGRODZENIE

     Wynagrodzenie za usługi świadczone przez Kancelarię ustalane jest indywidualnie w zależności od rodzaju i stopnia zawiłości sprawy oraz niezbędnego nakładu pracy.

     Kancelaria proponuje następujące systemy rozliczeń:
  • system wynagrodzenia indywidualnego - wynagrodzenie jest ustalane dla każdej zleconej usługi, wynagrodzenie ustalone indywidualnie może przewidywać obok odpowiednio mniejszego honorarium także dodatkowe wynagrodzenie za pozytywny wynik sprawy (tzw. success fee)
  • system wynagrodzenia ryczałtowego - stosowany przy zleceniu stałej obsługi prawnej, wysokość wynagrodzenia jest stała i określona stawką miesięczną
  • system wynagrodzenia godzinowego - wysokość wynagrodzenia określana jest na podstawie liczby przepracowanych godzin, ten system rozliczeń jest najkorzystniejszy dla przedsiębiorców, którzy potrzebują stałej pomocy prawnej w nieokreślonym wymiarze.

     W sprawach sądowych podstawę ustalenia wynagrodzenia stanowią stawki określone w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu (Dz. U. z 2002 r., Nr 163, poz. 1348 z późn. zm.).